Vedoucí a animátoři

Áďa Vysloužilová - animátorka

Ahoj, jmenuji se Adéla. Jsem, co se typu člověka týče, spíše umělecky zaměřená. Jsem hodně energický člověk, ráda si hraji s dětmi a jsem vždy pozitivně naladěná.

Andy Orságová - vedoucí

Ahoj! Jmenuji se Andrea, ale na táborech mi všichni říkají Andy. Už sedmým rokem studuji na gymnáziu Zlín - Lesní čtvrť. Miluji tanec a sport, ráda také hraji na klavír a zpívám.

Jarda Janoš - vedoucí

Ahoj! Mé jméno je Jarda a je mi 20 let. Baví mě programování a elektronika obecně, rád si také zahraju na klavír a na trubku nebo někam zajdu se svými přáteli. Velkou část roku nyní trávím v Praze, kde studuji Kybernetiku a robotiku na fakultě elektrotechnické ČVUT. Už se moc těším na setkání s vámi!

Kačka Piknová - animátorka

Je mi 15 let, mám ráda tanec, hudbu, florbal a fotbal. Odmalička jsem skautka. Rada čtu, hraju na kytaru a občas na klavír.

Kája Škubalová - animátorka

Ahoj! Já jsem Kája. Hraji na kytaru, zpívám a ráda si i zahraji divadlo. Na všechny se moc těším. Pořádně si to užijeme!:-)

Mája Rozumková - vedoucí

Ahoj, jmenuji se Marie, ale nikdo mi ve farnosti neřekne jinak než Májo. Miluju skaut, sport a folklór. Rok jsem učila třeťáky na ZŠ, ale teď jsem na mateřské dovolené a starám se o malého synka Janka. Pokud se nám podaří objevit se na táboře, budeme se těšit na spoustu společných zážitků.

Majda Hartigová - animátorka

Ahoj, jmenuji se Majda a mám 15 roků. Ráda maluju, zpívám a zažívám různá dobrodružství. Chodím na Církevní základní školu a ve zbylém čase se věnuji vedení malých skautů.

Marie Domanská - hlavní vedoucí

Raduju se, že smím být držitelkou rekordu - jsem totiž nejstarším účastníkem tábora, takovým táborovým inventářem. Jsem za to týmu vedoucích a Pánu Bohu vděčná. Miluju  hory, Dolomity jsou krásné. Bez kávy den asi nepřežiju. Mojí velkou radostí je být s dětmi a učit se od nich. Věřím v zázraky. Nemám ráda vaření, nevařím dobře, nepeču dobře a přesto přežilo sedm lidí asi 20 let moji stravu. To je, podle mne, malý zázrak. Mojí životní touhou je přinášet lidem naději a důvěru ve velkou Boží moc, která je nad každou tíhou a problémem.

Martin Červenka - vedoucí

Ahoj, jmenuji se Martin Červenka a jsem členem vedoucích farních táborů již čtvrtým rokem. Je mi dvacet jedna let, studuji prvním rokem sociální pedagogiku ve Zlíně. Baví mě snad všechny pohybové aktivity, zvláště běh a workout. Mimo jiné i práce s dětmi a tábory jsou pro to dobrá příležitost.

Mia Langerová - vedoucí

Jsem Mia, co ráda zpívá, hraje a maluje.
A když se hraje hokej, tak i hodně skanduje.
Moc se na vás těším,
uděláme svět zase o trochu hezčím.

Míša Andrýsková - animátorka

Ahojky, jmenuji se Míša. Příští rok nastupuji na gymnázium Lesní čtvrť ve Zlíně. Na tábor jedu jako animátor druhým rokem a moc se těším, protože miluji práci s dětmi.

Terka Hufová - vedoucí

Ahoj, jmenuji se Terka a svůj volný čas nejraději trávím v přírodě nebo s přáteli. Baví mě cestovat a poznávat nové kouty světa. Momentálně studuji fotografii na střední škole a v budoucnu bych se ráda věnovala pomoci lidem.

Verča Lamborová - animátorka

Ráda hraju na klavír, maluju, kreslím, cokoliv tvořím a tak :) Můj dětský sen je být baletkou, takže když mě nikdo nevidí, ráda tancuju :D Nerada vařím nebo peču, jediné, co umím, jsou langoše a muffiny. Miluju čokoládu, mám ráda Malého prince a knížky o druhé světové válce...