Vedoucí a animátoři

Áďa Vysloužilová - animátorka

Ahoj, jmenuji se Adéla. Jsem, co se typu člověka týče, spíše umělecky zaměřená. Jsem hodně energický člověk, ráda si hraji s dětmi a jsem vždy pozitivně naladěná.

Fiko Hauser - animátor

Dobrý den, jmenuji se Filip Hauser a navštěvuji prvním rokem Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť. Ve volném čase se rád věnuji fotbalu a florbalu. Na farní tábor jezdím pravidelně, poslední dva roky i jako vedoucí, baví mě práce s dětmi.

Jarda Janoš - vedoucí

Ahoj! Jmenuji se Jarda a je mi 21 let. Baví mě programování a elektronika obecně, ve volném čase si rád zajdu na golf či do posilovny a nebo si zahraju na klavír. Velkou část roku nyní trávím v Praze, kde druhým rokem studuji Kybernetiku a robotiku na fakultě elektrotechnické ČVUT. Už se moc těším na setkání s vámi!

Kačka Piknová - animátorka

Nazdárek, já jsem Kačka. Je mi 16 let a chodím na SGV. Mám ráda hudbu, tanec a adrenalinové sporty. Taky ráda čtu a trávím čas s přáteli.

Kuba Melichárek - zdravotník

Ahoj, jmenuji se Jakub a je mi 20 let. Dokončil jsem střední zdravotnickou školu. Líbí se mi medicína a vše kolem toho a také integrovaný záchranný systém. Rád pomáhám lidem a baví mě práce s dětmi.

Mája Rozumková - animátorka

Ahoj, jmenuji se Marie, ale nikdo ve farnosti mi neřekne jinak než Májo. Miluju skaut, sport a folklor. Rok jsem učila třeťáky na ZŠ, ale teď si už delší dobu užívám mateřské dovolené se synkem Janíkem a dceruškou Berinkou. Pokud se nám podaří objevit se na táboře, budem se těšit na spoustu společných zážitků.

Majda Hartigová - animátorka

Ahoj, po prázdninách budu mít 17 let a chodím na střední školu. Od páté třídy jezdím na farní tábory a už podruhé jedu jako animátor. Baví mě skaut, tvořivá činnost, zpívání a miluju dobrodružství, která z větší části zažívám ve skautu.

 

Marie Domanská - hlavní vedoucí

Raduju se, že smím být držitelkou rekordu - jsem totiž nejstarším účastníkem tábora, takovým táborovým inventářem. Jsem za to týmu vedoucích a Pánu Bohu vděčná. Miluju  hory, Dolomity jsou krásné. Bez kávy den asi nepřežiju. Mojí velkou radostí je být s dětmi a učit se od nich. Věřím v zázraky. Nemám ráda vaření, nevařím dobře, nepeču dobře a přesto přežilo sedm lidí asi 20 let moji stravu. To je, podle mne, malý zázrak. Mojí životní touhou je přinášet lidem naději a důvěru ve velkou Boží moc, která je nad každou tíhou a problémem.

Mia Langerová - vedoucí

Jsem Mia, co ráda zpívá, hraje a maluje.
A když se hraje hokej, tak i hodně skanduje.
Moc se na vás těším,
uděláme svět zase o trochu hezčím.

Míša Andrýsková - animátorka

Ahojky, jmenuji se Míša. Navštěvuji prvním rokem gymnázium Lesní čtvrť ve Zlíně. Na tábor jedu jako animátor již třetím rokem a moc se těším, protože miluji práci s dětmi.

Pešu - vedoucí

Nazdárek! Jmenuju se Anna Pešlová, ale všichni tady mě znají jako Pešu. Studuji na Stojanově gymnáziu Velehrad. Mými koníčky je skauting, hra na příčnou flétnu a kytaru, zpívání, čtení a psaní. Už se na vás všechny moc těším!

Terka Hufová - vedoucí

Ahoj, jmenuji se Terka a svůj volný čas nejraději trávím v přírodě nebo s přáteli. Baví mě cestovat a poznávat nové kouty světa. Momentálně studuji fotografii na střední škole a v budoucnu bych se ráda věnovala pomoci lidem.

Verča Hartigová – vedoucí

Ahoj, jmenuji se Veronika Hartigová a po prázdninách nastupuji do třetího ročníku na střední zdravotnické škole. Mezi moje koníčky patří hra na příčnou flétnu, čtení, divadlo,... A na první příčce se odjakživa drží skauting a přátelé

Verča Lamborová - animátorka

Ráda hraju na klavír, maluju, kreslím, cokoliv tvořím a tak :) Můj dětský sen je být baletkou, takže když mě nikdo nevidí, ráda tancuju :D Nerada vařím nebo peču, jediné, co umím, jsou langoše a muffiny. Miluju čokoládu, mám ráda Malého prince a knížky o druhé světové válce...